KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14413276
nr 1441 3276
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Teckning, Signerad, daterad 69. Bildmått: 21x35, yttermått inklusive ram: 36x50 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:49:38
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz